Gardrops - İkinci El Moda

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25.1 MB
  • Version 3.1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Gardrops
Gardrops uygulaması mobil cihazınızda sanal mağazanızı kurmanıza yarayacaktır.

Teknolojinin ve mobil cihazların gelişim göstermesi ile birlikte yaşamımızı kolaylaştıracak bir çok mobile uygulama aynı ivme ile gelişim gösterdi. Bu uygulamalardan biri olan Gardrops - İkinci El Moda uygulaması kıyafet dolabınızda duran ve artık pek fazla giymediğiniz, yer kaplayan kıyafetlerinizi internet üzerinden satışa geçirebilirsiniz. Giymediğin kıyafetleri paraya çevirmenin en kolay yolu olan Gardrops?ta hem kendi dolabını satışa açabilir hem de diğer kadınların dolaplarından alışveriş yapabilirsin. Markalı ürünleri daha uygun fiyata Gardrops uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Kendi kıyafetlerinizi de satabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra Email veya Facebook ile kullanıcı girişi yapabilirsin ve 'Hemen Sat' bölümünden satmak istediğin ürününün detaylarını hızlıca ekleyebilirsin. Gardrops üyeleri hiç giymedikleri veya sadece birkaç kez kullandıkları çok iyi durumdaki giysi, ayakkabı, çanta, aksesuar gibi eşyalarını çok uygun fiyatlara satarlar. Bu sayede %70 ve üzeri gerçek indirimleri yakalayabilir ve kıyafet dolabınızı inanılmaz fiyatlara yenileyebilirsin. Uygulama üzerinden satın aldığınız eşya beğenmediyseniz, beklediğiniz gibi gelmediyse hiç üzülmeyin. Ürünü tekrar iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. 

Gardrops sayesinde, Chanel, Dolce&Gabana, Michael Kors, Prada, Gucci, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Valentino, Vakko, Zara, Bershka, Mango, Cruz, Topshop, Beymen ve daha bir çok ünlü markanın ürününe ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. 

Gardrops - İkinci El Moda indir